Aksident i rëndë të Menza e studentëve (Pamjet) - Bota Sot
Aksident i rëndë të Menza e studentëve (Pamjet)

Prishtina

Aksident i rëndë të Menza e studentëve (Pamjet)

Nga: N.H Më: 19 gusht 2019 Në ora: 00:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në qendër të Prishtinës, apo saktësisht në udhëkryqin te Qendra e Studentëve, raporton “Bota sot”.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, të cilat edhe kanë pësuar dëme mjaft të mëdha materiale.

Gazeta “Bota sot”, ndodhet në vendin e ngjarjes dhe për gjërat tjera do të ju informojë në vazhdim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...