Zjarr tek ‘Qafa’ në Prishtinë, rrezikohet një ndërtesë

Prishtina

Zjarr tek ‘Qafa’ në Prishtinë, rrezikohet një ndërtesë

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 17:05
Foto

Djegia e disa mbeturinave në lagjen e njohur si ‘Qafa’ në Prishtinë, ka rrezikuar edhe një ndërtesë që ka qenë afër vatrës së zjarrit.

Zjarrfikësit kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes për të izoluar zjarrin, ndërkohë ende nuk dihen nëse zjarri ka shkaktuar dëme materiale të tjera.

Gazeta Express ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, dhe do t’iu mbajë të informuar lidhur me rastin./Express 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat