Policia e konfirmon vdekjen qytetarit që ra nga 40 katëshja - Bota Sot
Policia e konfirmon vdekjen qytetarit që ra nga 40 katëshja

Prishtina

Policia e konfirmon vdekjen qytetarit që ra nga 40 katëshja

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 18:52
Ilustrim

Një person ka vdekur pasditen e sotme në Prishtinë. I ndjeri kishte rënë nga hapësira e ashensorit në ndërtesën 40 katëshe në Prishtinë.

Lajmi për Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

“Sot në ora 17:45 kemi pranuar informacion se një person ka rënë nga një ndërtesë në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, i cili në vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës (mashkull). Për rastin janë njoftuar institucionet kompetente”, ka thënë Flora Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...