Vetura që qëndron pa lëvizur dhe ka bllokuar trotuarin që 3 vite në Prishtinë - Bota Sot
Vetura që qëndron pa lëvizur dhe ka bllokuar trotuarin që 3 vite në Prishtinë

Prishtina

Vetura që qëndron pa lëvizur dhe ka bllokuar trotuarin që 3 vite në Prishtinë

Më: 26 shtator 2019 Në ora: 12:30
Vetura e parkuar

Ka disa raste ku në kryeqytet mund të vërejmë që gjinden vetura të cilat ka vite që janë parkuar në një vend dhe askush nuk i ka lëvizur.

Arsyet nuk dihen pse pronarët i kanë lënë këto vetura.

Njëjte po ndodh tash e tri vite në rrugën “Tring Ismajli”, ku një veturë po qëndron në trotuar të asaj rruge pa lëvizur dhe askush nuk ka ndërmarrë diçka.

Qytetaret e kësaj lagje janë shprehur të shqetësuar, pasi kjo veturë ka zënë një hapësirë mjaft të madhe në trotuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...