Prishtinë, rritet fluksi i votuesve në sallën “1 Tetori” - Bota Sot
Prishtinë, rritet fluksi i votuesve në sallën “1 Tetori”

Prishtina

Prishtinë, rritet fluksi i votuesve në sallën “1 Tetori”

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 10:47
Kosova voton

Është rritur numri i qytetarëve që kanë vendosur të dalin dhe të votojnë në sallën “1 Tetori” në Prishtinë.

Bëhet  ditur se në këtë qendër të votimit e cila është më e madhja në Prishtinë, ka votuar edhe një grua 90 vjeçare.

“Para pak çastesh ka votuar këtu edhe një grua e moshës 90 vjeçare dhe ajo ka treguar se me votën e saj po dëshiron ta bëj ndryshimin sepse nuk është shume e kënaqur me gjendjen në vend”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat