Kujdes ku parkoni veturën, në Prishtinë një orë kushton 5 euro - Bota Sot
Kujdes ku parkoni veturën, në Prishtinë një orë kushton 5 euro

Prishtina

Kujdes ku parkoni veturën, në Prishtinë një orë kushton 5 euro

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 08:45
Foto nga vendi i ngjarjes

Qytetarët të cilët udhëtojnë në Prishtinë më veturë duhet të kenë kujdes ku të parkojnë atë.

Kjo pasi që në rrugën “Pjetër Bogdani”,një orë parking kushton 5 euro

Një qytetar ka lajmëruar për këtë rasti i cili në formë humori tha se ky parking është pa kupton fiskal.

Kujtojmë, se në kryeqytetin e Kosovës qytetarët përballen me mungese të parkingjeve dhe si pasojë e kësaj shumë herë trotuaret janë të zëna nga veturat e parkuara.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat