Rrahje brutale në Veternik, një grup vajzash godasin me grushte dhe ia shkulin flokët njëra-tjetrës - Bota Sot
Rrahje brutale në Veternik, një grup vajzash godasin me grushte dhe ia shkulin flokët njëra-tjetrës

Prishtina

Rrahje brutale në Veternik, një grup vajzash godasin me grushte dhe ia shkulin flokët njëra-tjetrës

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 22:18
Pamje nga video

Rrahje brutale mes një grupi të vajzave ka ndodhur në orët e mbrëmjes në lagjen Veternik të Prishtinës.

Në adresë të medias janë dërguar pamje nga një përleshje fizike që ka ndodhur mes disa vajzash.

Siç shihet në këto pamje, për disa minuta vajzat sulmojnë njëra-tjetrën në një nga parkingjet e një qendre tregtare në kryeqyetet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat