Ahmeti: Mos i dëmtoni autobusët - Bota Sot
Ahmeti: Mos i dëmtoni autobusët

Prishtina

Ahmeti: Mos i dëmtoni autobusët

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 14:53
Foto ilustrim

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se edhe sot po vazhdon gjuajtja me vezë e autobusëve.

Derisa ai ka thënë se Halloween ka përfunduar, ka lutur fëmijët që mos t’i dëmtojnë autobusët.

“Policia është në patrullim dhe çdo rast do të lajmërohet”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat