Ahmeti jep një lajm të mirë për të gjithë fëmijët e Prishtinës - Bota Sot
Ahmeti jep një lajm të mirë për të gjithë fëmijët e Prishtinës

Prishtina

Ahmeti jep një lajm të mirë për të gjithë fëmijët e Prishtinës

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 15:06
Shpend Ahmeti

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi në Twitter ka bërë të ditur se Drejtoria për Sport ka implementuar dy projekte të reja.

Ai ka treguar se së shpejti do të ndërtohen 6 kënde të reja të lodrave dhe 2 fushave sportive.

“Drejtoria për Sport ka implementuar projektin e ndërtimi të 6 këndeve të lodrave dhe 2 fushave sportive. Fëmijët janë ata që gëzohen shumë për projekte të tilla! Prandaj, gëzuar fëmijë.”, ka shkruar Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat