Shembet Rruga “Shaqir Igrishta” në Prishtinë (Pamjet) - Bota Sot
Shembet Rruga “Shaqir Igrishta” në Prishtinë (Pamjet)

Prishtina

Shembet Rruga “Shaqir Igrishta” në Prishtinë (Pamjet)

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 19:31

Është shembur një pjesë e rrugës “Shaqir Igrishta” në Bregun e Diellit, për shkak të punimeve që janë duke u kryer pranë saj.

Rruga është bërë e pa kalueshme për banorët e lagjes dhe është shembur si pasojë e gërmimeve që janë kryer pranë saj për ndërtimin e një objekti banesor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat