Mbyllet rruga “Nazim Gafurri” në Prishtinë - Bota Sot
Mbyllet rruga “Nazim Gafurri” në Prishtinë

Prishtina

Mbyllet rruga “Nazim Gafurri” në Prishtinë

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Rruga "Nazim Gafurri" në kryeqytet sot është e mbyllur për qarkullim të automjeteve për shkak të punimeve të asfaltimit.

Stacioni i fundit i linjës numër 4 të Trafikut Urban sot do të jetë në rrugën "UÇK" përballë ndërtesës së vjetër të Komunës.

Komuna e Prishtinës ka falënderuar qytetarët për mirëkuptim dhe i kanë lutur qytetarët që të planifikojnë qarkullimin e tyre bazuar në këtë informatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat