Zhduket fëmiu nga strehimorja në Prishtinë - Bota Sot
Zhduket fëmiu nga strehimorja në Prishtinë

Prishtina

Zhduket fëmiu nga strehimorja në Prishtinë

Më: 7 janar 2020 Në ora: 20:27
Ilustrim

Një fëmijë është larguar nga strehimorja në kryeqytet dhe nuk dihet për fatin e tij.

Policia është duke e kërkuar derisa drejtuesit e strehimores nuk kanë dashur të flasin për rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat