Sabri Fejzullahu sonte i këndon Prishtinës - Bota Sot
Sabri Fejzullahu sonte i këndon Prishtinës

Prishtina

Sabri Fejzullahu sonte i këndon Prishtinës

Më: 25 prill 2020 Në ora: 11:21
Sabri Fejzullahi dhe Shpend Ahmeti

Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me televizionin KK kompaninë Gjirafa dhe grupin e tifozëve Plisat, janë përkujdesur që në këtë kohë pandemie, t’i argëtojnë të gjithë qytetarët e Kosovës dhe më gjerë.

Sonte (e shtunë 25 prill, 2020) duke filluar nga ora 20:30 në Klan Kosova do të mund ta ndiqni performancën e drejtpërdrejt të kantautorit të mirënjohur prishtinas, Sabri Fejzullahut.

Kjo ngjarje muzikore po ashtu do të transmetohet në Gjirafa Video si dhe në të gjitha platformat e rrjeteve sociale të Komunës së Prishtinës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat