Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Dragodan - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Dragodan

Prishtina

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Dragodan

Më: 10 maj 2020 Në ora: 17:38
Dragodan

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në lagjen “Dragodan” në Prishtinë

Lajmin për median e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Është pranuar një informacion për zjarr në Prishtinë. Policia ka reaguar menjëherë dhe janë informuar njësitë e zjarrfikësve për reagim në fikjen e zjarrit. Pas raportimeve shtesë do të bëhen të ditura informacione tjere”, ka thënë Hoxha.

Ndërkohë, lexues të medias kanë dërguar video nga vendi i ngjarjes ku shihet shtëpia e përfshirë nga zjarri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat