Organizata Nëna dhe Fëmijë të Lumtur bëhet me hapësira të renovuara! - Bota Sot
Organizata Nëna dhe Fëmijë të Lumtur bëhet me hapësira të renovuara!

Prishtina

Organizata Nëna dhe Fëmijë të Lumtur bëhet me hapësira të renovuara!

Më: 26 maj 2020 Në ora: 18:41
Organizata Nëna dhe Fëmijë të Lumtur bëhet me hapësira të renovuara!

Drejtori për Mirëqenie Sociale, Dren Kukaj, vizitoi sot organizatën Nëna dhe Fëmijë të Lumtur, ku ceki se jemi shumë të lumtur që sot i përuruam këto hapësira të renovuara të organizatës. Falë punës së palodhshhme të aktivisteve të kësaj organizate, kjo qendër është bërë pikë e rëndësishme e shumë aktiviteteve bamirëse në qytetit tonë.

Të panumërta janë familjet në nevojë që janë paraqitë e kanë pranuar ndihma për veshëmbathje, ushqim e shkollim. Krejt kjo falë punës së palodhshme të Editës dhe gjitha vullnetarëve të tjera të organizatës. E gëzofshi hapësirën e re!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat