Pacolli: Çerdhet dhe kopshtet në Prishtinë po dezinfektohen, nesër do të jenë të gatshme

Prishtina

Pacolli: Çerdhet dhe kopshtet në Prishtinë po dezinfektohen, nesër do të jenë të gatshme

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 11:44
Selim Pacolli

Nënkryetari i Prishtinës, Selim Pacolli tha se sot janë duke bërë dezinfekimin e çerdheve dhe kopshteve.

"Sot jemi duke dezinektuar të gjitha çerdhet dhe kopshtet dhe nesër do të jenë të gatshme për hapje", tha Pacolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat