Reshitaj: 11 Qershori 1999 dita e çlirimit të Prishtinës, vendi ynë kishte nisur rrugën e rilindjes - Bota Sot
Reshitaj: 11 Qershori 1999 dita e çlirimit të Prishtinës, vendi ynë kishte nisur rrugën e rilindjes

Prishtina

Reshitaj: 11 Qershori 1999 dita e çlirimit të Prishtinës, vendi ynë kishte nisur rrugën e rilindjes

Nga: A.SH Më: 11 qershor 2020 Në ora: 20:45
Foto

Më 11 qershor 1999 është dite e çlirimit të Prishtinës.

Me këtë rast Albena Reshitaj thotë se, Kosova përveq çlirimit frymonte lirshëm.

Postimi në Facebook:

Një datë, dy foto, dhe shumë histori mbrapa tyre.

11 Qershori 1999 nuk ishte vetëm dita e çlirimit të Prishtinës, por ishte edhe mesazhi për botën që kryeqyteti i Kosovës tani frymonte lirshëm, dhe vendi ynē kishte nisur rrugën e rilindjes që nuk mund ta ndalte askush!

Urime dita e Çlirimit Prishtinë ❤
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat