Ahmeti prezanton dizajnin e shkollave të reja në Prishtinë - Bota Sot
Ahmeti prezanton dizajnin e shkollave të reja në Prishtinë

Prishtina

Ahmeti prezanton dizajnin e shkollave të reja në Prishtinë

Nga: E.B Më: 28 korrik 2020 Në ora: 17:49
Foto ilustrim

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shkruar rreth shkollave të reja që pritet të ndërtohen në disa lagje të Prishtinës.

Tani, Ahmeti ka shpërndarë disa foto ku tregon dizajnin e katër shkollave të reja që kanë dal në prokurim, shkruan “Bota Sot”.

Ahmeti tregon se projekti është dizajnuar nga Giancarlo Mazzanti Sierra - Mazzanzi Architects, Camillo Magni - Opera Studio dhe Gëzim Paçarrizi.

Postimi i plotë:

Disa nga fotot e dizajnit te 4 shkollave të reja që kanë dal në prokurim dje! 

Prishtina!

Projekti dizajnuar nga

Giancarlo Mazzanti Sierra - Mazzanzi Architects

Camillo Magni - Opera Studio

Gëzim Paçarrizi

Disa nga fotot e dizajnit te 4 shkollave të reja që kanë dal në prokurim dje! Prishtina! Projekti dizajnuar nga Giancarlo Mazzanti Sierra - Mazzanzi Architects Camillo Magni - Opera Studio Gëzim Paçarrizi

Posted by Shpend A. Ahmeti on Tuesday, 28 July 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat