Pacolli tregon se si do të dukej Prishtina sipas projektit të tij

Prishtina

Pacolli tregon se si do të dukej Prishtina sipas projektit të tij

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 20:45
Foto

Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, prezantuar projektin e tij për Prishtinën.

Me këtë rast Pacolli, ka treguar si do të dukej kryeqyteti.

“Projekt i gatshëm për implementim në Prishtinë (tani përmes procedurave ligjore), ku kostoja harmonizohet me cilësinë, standardet e larta, sigurinë dhe komoditetin. Shpresoj të filloj shumë shpejt për të hapur perspektiva të reja punësimi !!”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat