Ahmeti ngushëllon familjen nga Kamenica: Është një ndër ngjarjet me të rënda në Kosovë

Prishtina

Ahmeti ngushëllon familjen nga Kamenica: Është një ndër ngjarjet me të rënda në Kosovë

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 21:39
Shpend Ahmeti

ryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka ngushëlluar familjen nga Kamenica e cila sot humbi edhe anëtarin e pestë nga Covid-19.

Ai në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, ka thënë se vdekja e pesë anëtarëve është një ndër ngjarjet me të rënda në Kosovë.

Ahmeti ka ngushëlluar familjen dhe ka kërkuar të mbahet distanca.

Më poshtë keni postimin e plotë:

Vdekja e pesë anëtarëve të një familjeje nga Covidi në Kamenicë është një ndër ngjarjet më të rënda në Kosovë.

Ngushëllime familjes.

Kujdes me distancë ju lutem, tanimë kur zgjidhja është afër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat