Ky 21-vjeçar është zhdukur, kërkohet ndihmë për ta gjetur

Prishtina

Ky 21-vjeçar është zhdukur, kërkohet ndihmë për ta gjetur

Më: 17 dhjetor 2020 Në ora: 17:01
Eralb Krasniqi

Eralb Krasniqi është zhdukur.

Sipas familjarëve ai del në lagjet Bregu i Diellit dhe Ulpiana të Prishtinës.

Grupi i Kërkim-Shpëtimit thotë se posa ta marrë lejen nga Policia do të nisin kërkimi për të.

Sipas familjes ai vuan nga një sëmundje e lehtë mentale. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat