Zjarri ua shkrumboi shtëpinë, kërkohet ndihmë për familjen nga Prishtina

Prishtina

Zjarri ua shkrumboi shtëpinë, kërkohet ndihmë për familjen nga Prishtina

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 21:43
Prishtinë

Orët e para të mëngjesit të së hënës ishin tragjike për familjen Shaqiri nga Prishtina.

Zjarri që ra pas orës 00:00 të mesnatës, kësaj familjeje ia shkrumboi komplet katin e shtëpisë në të cilin ata ishin duke jetuar.

Kësisoj, ata mbetën pa kulm mbi kokë dhe pa përkrahje financiare.

Për t’i dalë në ndihmë familjes është organizuar edhe një nismë online, ku mund të kontribuoni edhe ju në vegëzën e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat