Kolona të gjata drejt kryeqendrës nga Veterniku

Prishtina

Kolona të gjata drejt kryeqendrës nga Veterniku

Më: 19 shkurt 2021 Në ora: 17:58
Veternik

Assesi nuk kanë të ndalur kolonat e pritjet e gjata nga Veterniku drejt Prishtinës.

Ato tani janë bërë të përditshme dhe të bezdisshme duje unkrijuar probleme qytetarëve nga pritjet e gjata.

E më problematike situata mbetet për autobusët ku jo rrallë herë si shkak i pritjeve e kolonave po humbin edhe vijat e tyre.

Pamjet:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat