​Shkolla Fillore “Naim Frashëri” në kryeqytet kalon në mësim online

Prishtina

​Shkolla Fillore “Naim Frashëri” në kryeqytet kalon në mësim online

Më: 22 mars 2021 Në ora: 16:36
​Shkolla Fillore “Naim Frashëri”

Rritjet e rasteve me Covid-19 në personel, mësimdhënës dhe nxënës ka shtyrë shkollën fillore “Naim Frashëri” në kryeqytet kalon në planin C për dy javët e ardhshme.

Mësimi online do të fillojë nga dita e nesërme.

Këtë njoftim e ka dërguar drejtoria e kësaj shkolle të cilën e ka siguruar media.

Njoftimi: 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat