Të burgosurit rinovojnë Pavijonin “B” në Qendrën e Paraburgimit

Prishtina

Të burgosurit rinovojnë Pavijonin “B” në Qendrën e Paraburgimit

Më: 24 mars 2021 Në ora: 17:45
Në Qendrën e Paraburgimit Prishtinë

Në Qendrën e Paraburgimit  të Prishtinës është bërë renovimi i Pavijonit “B”, krahët “B1, B3 dhe B5”.

Njoftimi:

I gjithë renovim është bërë nga të burgosurit e kësaj qendre dhe është mbikëqyrur nga stafi mbështetës

Image
Në Qendrën e Paraburgimit Prishtinë

Nga java e ardhshme do të fillohet me renovimin edhe të Pavijonit “A”, aty ku ka nevojë për renovim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat