Kjo është kontrata 10 mijëshe e Shpend Ahmetit për pajisje të gjumit

Prishtina

Kjo është kontrata 10 mijëshe e Shpend Ahmetit për pajisje të gjumit

Më: 3 qershor 2021 Në ora: 10:42
Shpend Ahmeti

Kuvendi Komunal i Prishtinës ka vendosur të shpenzoj mbi 10 mijë euro për furnizim me me set carcafësh, kallef jorgani dhe jorgan për çerdhet publike në Prishtinë.

Kjo bëhet e ditur në faqen zyrtare të Prokurimit Publik, derisa operatori fitues është 'Arben Mashkulli B.I.', shkruan Syri Kosova.

Datae planifikuar për nënshkrimin e kontratës është data 3 qershor(sot), derisa vlera e saktë e kontratës është 10 mijë e 915 euro. 

Më poshtë fotografitë:

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat