Ja ku bujti kësaj radhe Uran Ismaili dhe çfarë rregulloi

Prishtina

Ja ku bujti kësaj radhe Uran Ismaili dhe çfarë rregulloi

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 20:50
Uran Ismaili

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili po vazhdon me bujtë nëpër lagje të ndryshme të kryeqytetit dhe po ndreqë diçka në secilën prej tyre.

Pas Kodrës së Trimave, tani ai është ndalur për me bujtë në Tophane, vizitë të cilën e ka dokumentuar edhe me videon e mëposhtme, të cilën e ka publikuar në kanalet e ndryshme të rrjeteve sociale.

Në videon e publikuar shihet se Ismaili përveç kalimit të natës në një familje në Tophane, bashkë me banorët e lagjes kanë “rikthyer lumin” e Prishtevkës, që ka kaluar andej.

Seria e videove të Uran Ismailit prej bujtjeve të ndryshme nëpër lagje të Prishtinës ka bërë bujë të madhe dhe është pritur me interesim të madh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat