Kandidati për kryetar të Prishtinës nga PDK-ja bun te ky gazetar

Prishtina

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga PDK-ja bun te ky gazetar

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 20:21
Uran Ismaili

Uran Ismaili bun te gazetari Milot Hasimja, në “Muharrem Fejza”

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili, ka vazhduar fushatën e tij të veçantë, duke fjetur nëpër lagje të ndryshme të kryeqytetit.

Këtë herë, pas Tophanes, Ismaili ka qenë mysafir te gazetari i njohur dhe një prej figurave më aktive për sfidat e “Muharrem Fejzës”, Milot Hasimja.

Së bashku me Milotin, Ismaili ka vizituar tërësisht këtë lagje duke parë nga afër se si është të jetohet aty.

Në fund të kësaj vizite, Ismaili me Milotin dhe qytetarë të tjerë kanë rregulluar fushën sportive të shkollës “Pavarësia”, duke e shndërruar në një arenë që bashkon komunitetin rreth aktiviteteve të ndryshme.

Videon e gjeni këtu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat