Berisha priti në takim Përparim Ramën

Prishtina

Berisha priti në takim Përparim Ramën

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 18:24
Pamje nga takimi

Arkitekti me famë botërore njëherësh edhe kandidat i Lidhjes Demokratike të Kosovës për Prishtinë, Përparim Rama qëndroi në komunën e Fushë-Kosovës.

Ai u prit nga kryetari Burim Berisha dhe nënkryetari Fadil Krasniqi.

Biseda ishte konstruktive dhe në frymën e bashkëpunimit dhe të zhvillimit të dy komunave.

Rama do kandidoj për pozitën e kreut të komunës së Prishtinës në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen në tetor të këtij viti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat