Kush do ta fitojë Prishtinën, astrologia tregon përmes parashikimit me letrat tarot

Prishtina

Kush do ta fitojë Prishtinën, astrologia tregon përmes parashikimit me letrat tarot

Më: 8 shtator 2021 Në ora: 15:09
Pamje nga video

Sot në studion e emisionit të mëngjesit “#Gjesi”, e ftuar ishte Velsa Dragusha, e cila merret me parashikimin e së ardhmen përmes letrave tarot.

 Ajo tregoi se si funksionon ky parashikim dhe pos tjerash u ndal te zgjedhjet lokale.

Dragusha bëri një parashikim se kush mund ta fitojë garën për Prishtinën, por duke u ndalur tek vetëm dy kandidatë, Përparim Rama dhe Arben Vitia.

E kush nga këta dy ka gjasa më të mëdha për ta fituar kryeqytetin, mund ta kuptoni në video.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat