Rama tregon se a do ta pranonte Ismailin me bujt në shtëpinë e tij

Prishtina

Rama tregon se a do ta pranonte Ismailin me bujt në shtëpinë e tij

Më: 10 shtator 2021 Në ora: 19:11
Përparim Rama

Kandidati i LDK-së për të parin e kryeqytetit, Përparim Rama është pyetur nëse do ta pranonte në konak kundërkandidatin e tij nga Partia Demokratike e Kosovës, Uran Ismailin, si pjesë e fushatës që ky i fundit po e bën nëpër Prishtinë.

“Po more s’ka problem, mirë se vjen.

Veç normal duhet t’i bëjë testet, për të iu përmbajtur këtyre kushteve të COVID-it.

Nuk ka problem, edhe ai është qytetar, edhe jetën e tij dhe fëmijëve të tij do ta bëjmë më të mirë në të ardhmen”, ka deklaruar Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat