Kandidati i AKR-së në Prishtinë me plan për parkun në lagjen Arbëria

Prishtina

Kandidati i AKR-së në Prishtinë me plan për parkun në lagjen Arbëria

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 11:38
Gëzim Mehmeti

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AKR-së, Gëzim Mehmeti, përmes një postimi në Facebook ka thënë se do ta shndërrojë parkun e lagjes Arbëria në një hapësirë në shërbim të komunitetit.

“Parku përfshin fusha futbolli, basketbolli, këndin e lojërave, shtigjet për vrapim dhe këmbësorë dhe hapësira gjelbëruese”, ka shkruar Mehmeti në Facebook.

“Vijojmë me punën e mirë! Prishtina, Gëzimi jonë!”, ka përfunduar Mehmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat