Përparim Rama publikon online programin e tij

Prishtina

Përparim Rama publikon online programin e tij

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 13:36
Përparim Rama

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e LDK-së, Përparim Rama, ka publikuar online programin e tij për kryeqytetin.

Pra, programi i Ramës është publik dhe aty gjithsecili mund të sheh se çka ka planifikuar ky kandidat për Prishtinën.

Programin e tij të plotë mund ta lexoni në linkun e mëposhtëm:

Përparim Rama

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat