Tri lagje të Prishtinës sot pa ujë

Prishtina

Tri lagje të Prishtinës sot pa ujë

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 09:55
Foto ilustrim

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka njoftuar se sot do të ketë punime teknike në gypin magjistral Badoc-Prishtinë,.

Me këtë rast nga ora 10:00 deri në 18:00 do të ketë reduktime.

Pa ujë do të mbesin Lagjja e Spitalit, Mati 1 dhe Bregu i Diellit në Prishtinë.

“Ua kujtojmë se, kur kemi punime të tilla në gypa më të mëdhenj, në moment që uji vjen në krojet tuaja duhet lënë të rrjedhin për pak minuta për shkak që mund të vjen i turbullt , deri në shpëlarjen e linjës”, thuhet në njoftim.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat