Daut Haradinaj nuk ndalet

Prishtina

Daut Haradinaj nuk ndalet

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 15:58
Daut Haradinaj

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj sot ka mbledhur kandidatët për asamble.

Haradinaj përmes profilit të tij në facebook ka thënë se janë vendosur për t’i ofruar ndryshimin e nevojshëm kryeqytetit.

Sipas tij, lista dhe programi i tij, janë zgjidhja më e mirë për kryeqyteti.

Kujtojmë se Daut Haradinaj me listën e tij është vlerësuar pozitivisht nga opininistët.

Sipas tyre, kjo listë është lista me emrat më të respektuar në kryeqytet.

Postimi:

Sot me kandidatët për asamble, mobilizim i jashtëzakonshëm për zgjedhjet e 17 Tetorit.

Të vendosur për t'i ofruar ndryshimin e nevojshëm kryeqytetit.

Lista dhe programi ynë, janë zgjidhja më e mirë.

Na priftë e mbara!

#eparaPrishtina

#punamarë

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat