Zyrtarët e Ambasadës së SHBA-ve i gëzohen kandidaturës së Abrashit për Prishtinën - Bota Sot
Zyrtarët e Ambasadës së SHBA-ve i gëzohen kandidaturës së Abrashit për Prishtinën

Prishtina

Zyrtarët e Ambasadës së SHBA-ve i gëzohen kandidaturës së Abrashit për Prishtinën

Nga: Bota sot Më: 23 gusht 2017 Në ora: 17:20
Zyrtari i lartë i Ambasadës Amerikane, Scott Lang dhe Arban Abrashi

Zyrtari i lartë i Ambasadës Amerikane, Scott Lang, përmes rrjeteve sociale ka shprehur entuziazëm për kandidaturën e ish-Ministrit Arban Abrashi për kryetar të Prishtinës.

Lang, në Facebook, ka postuar dy fotografi, në njërën prej të cilave, ka shprehur gëzim për pranimin e kandidaturës nga ana e Abrashit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat