Lista e kandidatëve të PDK-së për asamble komunale të Prishtinës - Bota Sot
Lista e kandidatëve të PDK-së për asamble komunale të Prishtinës

Prishtina

Lista e kandidatëve të PDK-së për asamble komunale të Prishtinës

Më: 25 gusht 2017 Në ora: 23:54
PDK

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) në zgjedhjet lokale të 22 tetorit në Prishtinë do të kandidojë me Lirak Çelaj.

Ai për kundërkandidatë do t’i ketë: Shpend Ahmetin (LVV), Arban Abrashin (LDK) dhe Arbër Vllahiun (AAK).

Më poshtë ju sjellim listën e kandidatëve të PDK-së për Asamblenë Komunale të Prishtinës:

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat