Ahmeti takon Veliajn, zotohen për vazhdimin e bashkëpunimit - Bota Sot
Ahmeti takon Veliajn, zotohen për vazhdimin e bashkëpunimit

Prishtina

Ahmeti takon Veliajn, zotohen për vazhdimin e bashkëpunimit

Nga: A.M. Më: 13 janar 2018 Në ora: 11:04
Shpend Ahmeti dhe Erion Veliaj

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti është pritur në takim nga kryetari i Bashkisë e Tiranës Erion Veliaj.

Përmes një postimi në Facebook, Ahmeti ka shkruar se janë  zotuam për vazhdimin e bashkëpunimit në mes të dy kryeqyteteve.

Postim i plotë:

Bashkë me nënkryetarin e Komunës, drejtorët dhe kabinetin, vizituam Kryetarin e Bashkisë e Tiranës z. Erion Veliaj. Në këtë takim të përzemërt u njoftuam me projektet që po realizohen aktualisht në Tiranë, si dhe u zotuam për vazhdimin e bashkëpunimit në mes të dy kryeqyteteve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera