Sonte nis dezinsektimi hapësinor në Prishtinë - Bota Sot
Sonte nis dezinsektimi hapësinor në Prishtinë

Prishtina

Sonte nis dezinsektimi hapësinor në Prishtinë

Më: 23 gusht 2018 Në ora: 09:56
Ilustrim

Komuna e Prishtinës fillon faza e pestë e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës.

Sipas komunës, dezinsektimi do të nis në orën 19:00, në parkun e qytetit, qyteza Pejton, qendrën e qytetit, lagja e Muhaxherëve, Vellusha, shtëpia e pleqve dhe Tophane.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...