Prishtina nën ndotjen e ajrit - Bota Sot
Prishtina nën ndotjen e ajrit

Prishtina

Prishtina nën ndotjen e ajrit

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 10:56
Pamje nga Prishtina

Ndotja në Prishtinë por edhe në Fushë Kosovë, vazhdon të duket fare lehtë.

Ndotja madje shihet se vjen nga Termocentrali Kosova A, e cila gjendet në Obiliq.

Në fotografitë e realizuara dje dhe sot, vërehet lehtësisht shtresa e ndotjes e cila krijohet mbi qytet, pasi ajo pamundëson pamjen e mirë të ndërtesave dhe shtëpive.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...