Digjet një veturë në Prishtinë - Bota Sot
Digjet një veturë në Prishtinë

Prishtina

Digjet një veturë në Prishtinë

Më: 29 shtator 2018 Në ora: 14:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

 

Një veturë është djegur në Lagjen “Bregu i Diellit”, në Prishtinë.

Media merr vesh se vetura është djegur vetvetiu dhe shoferi i saj, është larguar nga vetura, në momentin kur ka parë se ajo po merr flakë.

Vetura është e tipit Audi dhe Insajderi do të ju mbajë të informuar rreth kësaj ngjarje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...