Zjarr i madh prapa Stacionit të Autobusëve në Prishtinë - Bota Sot
Zjarr i madh prapa Stacionit të Autobusëve në Prishtinë

Prishtina

Zjarr i madh prapa Stacionit të Autobusëve në Prishtinë

Më: 29 shtator 2018 Në ora: 17:51
Zjarri

Një zjarr i madh ka përfshire një pjesë të hapësirës s gjelbëruar prapa Stacionit të Autobusëve në lagjen ‘Kalabria’ në Prishtinë.

Në adresë të Kallxo kanë arritur disa fotografi nga një qytetar , ku shihet duke u djegur bari dhe pemët në pjesën e përfshirë nga zjarri.

Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar këtë zjarr, derisa zjarri shihet se përhapet me shpejtësi.

Në vendin e ngjarjes shihet se kanë dalë Zjarrëfikësit dhe Policia e Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...