Prishtina mbledh shkencëtarët e botës - Bota Sot
Prishtina mbledh shkencëtarët e botës

Prishtina

Prishtina mbledh shkencëtarët e botës

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 08:57
Foto ilustruse

Sot fillojnë punimet e Konferencës për Shkencë, Teknologji, Biznes dhe Inovacion.

Në të do të jenë rreth 1200 pjesëmarrës nga 24 vende të botës ku do të prezantojnë mbi 400 punime nga 15 fusha të ndryshme studimi.

E gjithë konferenca është organizuar nga Kolegji UBT, ndërsa punimet e saj do të nisin sot në ora 09:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...