Deputeti i VV-së paralajmëron një befasi për ata që po sulmojnë - Bota Sot
Deputeti i VV-së paralajmëron një befasi për ata që po sulmojnë

Prizreni

Deputeti i VV-së paralajmëron një befasi për ata që po sulmojnë

Nga: A.M. Më: 16 prill 2019 Në ora: 22:07
Arber Rexhaj

Deputeti i  Lëvizjes Vetëvendosje, Arber Rexhaj ka thënë se partia e tij kanë përgatitur një befasi për në Prizren.

Ketë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ku veç tjerash ka thënë  se po ka sulme  e shpifje ndaj Lëvizjes.

Postimi i plotë:

Mbase ka sulme, shpifje dhe "yrysh" e turr të pakontrrolluar ndaj Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Prizren, ua kemi përgatitur një befasi të këndshme.

Shihemi nesër!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...