Jep dorëheqje asamblisti i PDK-së në Prizren - Bota Sot
Jep dorëheqje asamblisti i PDK-së në Prizren

Prizreni

Jep dorëheqje asamblisti i PDK-së në Prizren

Më: 5 maj 2019 Në ora: 10:05
Alush Shala

Alush Shala, asamblisti i PDK-së ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga të gjitha pozitat e partisë.

Me anë të një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka falënderuar të gjithë strukturat për mbështetjen gjatë rrugëtimit të tij politik.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Të nderuara struktura,simpatizantë dhe mbeshtetësit të mi me lejoni te ju falenderoj per mbeshtetjen e treguar ndaj mej në të gjithë rrugtimin tim politik,me lejoni të ju njoftoj që nga sot kam dhën dorheqje të pa revokushme nga të gjitha pozitat e partis demokratike të Kosovës.I juai Alush Shala.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...