Manifestimi tradicional ‘Festa e Abetares’ (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Manifestimi tradicional ‘Festa e Abetares’ (Drejtpërdrejt)

Prizreni

Manifestimi tradicional ‘Festa e Abetares’ (Drejtpërdrejt)

Më: 17 maj 2019 Në ora: 11:08
Foto

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë po organizon manifestimin tradicional “Festa e Abetares” i cili po mbahet në Prizren.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...