Avdyli ia dorëzon Qunit detyrën: Vazhdojmë me komandantin në fitore të reja - Bota Sot
Avdyli ia dorëzon Qunit detyrën: Vazhdojmë me komandantin në fitore të reja

Prizreni

Avdyli ia dorëzon Qunit detyrën: Vazhdojmë me komandantin në fitore të reja

Nga: A.ZH Më: 28 qershor 2019 Në ora: 22:59
Anton Quni dhe Haxhi Avdyli

Anton Quni ka fituar sot pozitën e kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës në qytetin e Prizrenit.

Atë për fitore e ka uruar edhe kryetari i deritanishëm i LDK-së në këtë komunë, Haxhi Avdyli, përcjell Bota sot.

“Dega e Prizrenit zgjedh kryetarin e ri. Urime Anton Quni. Me këtë përfundon mandati im 4 vjeçar. Vazhdojmë me komandant Anton Qunin në fitore të reja”, ka shkruar Avdyli në një postim në Facebook.

Quni në garë mposhti Driton Selmanajn./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat