4-vjeçari goditet nga vetura në Prizren, lëndohet rëndë - Bota Sot
4-vjeçari goditet nga vetura në Prizren, lëndohet rëndë

Prizreni

4-vjeçari goditet nga vetura në Prizren, lëndohet rëndë

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 11:33
Ilustrim

Një fëmijë 4 –vjeçar i gjinisë mashkullore ka pësuar lëndime të rënda, pasi është goditur nga një veturë e cila drejtohej nga një femër njofton Policia.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve ka lëndime të rënda.

Rasti ka ndodhur në Prizren, pasditen e së dielës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat