Fatmir Sejdiu i shkon në zyre Anton Qunit, ja çfarë i tha atij - Bota Sot
Fatmir Sejdiu i shkon në zyre Anton Qunit, ja çfarë i tha atij

Prizreni

Fatmir Sejdiu i shkon në zyre Anton Qunit, ja çfarë i tha atij

Nga: A.ZH Më: 6 korrik 2019 Në ora: 16:30
Fatmir Sejdiu dhe Anton Quni

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren Anton Quni, ka njoftuar se sot degën e tyre e ka vizituar ish-presidenti i vendit Fatmir Sejdiu.

Quni ka thënë se Sejdiu e ka përgëzuar për procesin e zgjedhjeve demokratike të brendshme, përcjell Bota sot.

Postimi i Qunit në Facebook:

Sot, në zyret e degës së LDK-së, na nderoi me vizitë, ish Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu.

Ai na përgëzoi per procesin e zgjedhjeve demokratike të brendshme, duke na uruar punë të mbare e suksese të përbashkëta.

Në emër timin dhe të gjithë veprimtarëve e aktivistëve të LDK-së në Prizren, e falënderoj për vizitën dhe momentet që ndau me ne.

Kryetar dege,

Anton Quni

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...