Prizreni ndanë 12 mijë euro për furnizim me flamuj, lule dhe kurora për nevojat e komunës - Bota Sot
Prizreni ndanë 12 mijë euro për furnizim me flamuj, lule dhe kurora për nevojat e komunës

Prizreni

Prizreni ndanë 12 mijë euro për furnizim me flamuj, lule dhe kurora për nevojat e komunës

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 23:25
Komuna e Prizrenit

Komuna e Prizrenit ka nënshkruar kontratë publike për furnizim me: flamuj, buqeta lulesh dhe kurora për nevojat e tyre.

Kjo kontratë u nënshkrua dje me “OFFICE 1 KOSOVA”, e cila marrëveshje do të zgjas dymbëdhjetë muaj.

Kontrata është bërë publike nga vet komuna, e cila tregon se për këtë furnizim janë ndarë 11.975.00 euro.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...